KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14488259

nr 1448 8259

Skulptur

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 89, granit. Höjd: 30 inkl sockel

Kondition: slitage på sockel

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 14 februari 2022
kl 19:27:25